COVID-19 & SVADBA

Svadobná sezóna rok, čo rok začína po Veľkej noci. Žiaľ tento rok začala úplne inak. :(  

Blížiace sa soboty väčšina z nás bude tráviť doma s rodinou, namiesto zábavy na vlastnej svadbe alebo na svadbe nášho blízkého...  Pliaga zvaná Covid nám prekazila plány a tak trochu nám zmenila aj životy. Pre Vaše dlho plánované dokonalé svadby žial nepriniesla nič pozitívneho. Preto by som Vám v tejto situácii rada vyšla v ústrety a pošepkala pár možností. 

Žiaľ nikto z nás dnes nevie s určitosťou povedať , ako dlho ešte potrvá toto obdobie a aké je ideálne riešenie.  Mojim cielom je Vám trochu uľahčiť situáciu. Ponúknúť možnosť, ktorá je reálna v aktualnej situácii.

SVADBA BUDE V PLÁNOVANOM TERMÍNE

Ak ste sa rozhodli predsa sa zobrať, lebo láska je silnejšia ako pandemia, tak Vám s radosťou zdokumentujem tento nevšedný sobáš :)

Fotí sa : 

  • sobáš
  • spoločné fotografie so svadobčanmi 
  • svadobné portréty v exterieri /aj v iný deň ako v deň svadby

Balíček a cenová ponuka na vyžiadanie :)

Pre už rezervované svadby je potrebná konzultácia, prosím kontaktujte ma :)

PRESÚVAME SVADBU 

NA  JESEŇ

Ak predsa chcete mať termín 2020 alebo  jednoducho musíte mať svadbu tento rok, tak je ideálne si termínik prerezervovať hneď ako je to možné. 

Môj kalendárik sa rýchlo plní a ostávajú nám posledné voľné termíny.

Cenovú ponuku na svadobné balíky na vyžiadanie :)

*Zálohy pre nové rezervácie beriem, len v prípade ak by som mala viac dopytov na jeden termín. 

V prípade, že presúvate svadbu z apríla - júna na / júl - október / je potrebné si termín odkonzultovať. V prípade zálohy je záloha vratná vo forme darčekového preukazu na vami vybraný druh fotenia.   

SVADBA

AŽ V ROKU 2021

Ak sa chcete vyhnúť stresom a Vaša svadba počká ešte rok tak odporúčam termín preložiť na rok 2021. 

Termíny sú zatiaľ dostupné. 

Cenovú ponuku na svadobné balíky na vyžiadanie :)

V prípade, že presúvate svadbu z roku 2020  je potrebné si termín odkonzultovať. 

Záloha je aj v tomto prípade vratná vo forme darčekového preukazu na vami vybraný druh fotenia.

SVADBA NEBUDE   :(

Posledný scenár, je nepríjemný ale sú prípady kedy je to jediné riešenie :( 

Život je nevyspytateľný a svadby sa rušia aj z iných dôvodov ako z aktualného pandemického dôvodu. Vermím Vám, že ste sa snažili  kombinovať všeliaké možnosti ale najrealnejším riešením je pre Vás stornovanie celej svadby  a odklad na "niekedy keď sa bude dať ".  Vaše rozhodnutie plne akceptujem.   

Ak už máte u mňa rezerváciu termínu, stačí ak mi dáte vedieť, že ju rušíte. Rezervačný poplatok / zálohu Vám za týchto okolností nenechám prepadnúť vystavím Vám poukaz, ktorý môžete využiť na akékoľvek fotenie.Milí budúci mladomanželia verte, že aj pre nás fotografov, ktorí sa fotkou živíme nastalo nie veľmi príjemné obdobie.  Po takmer  6-tich mesiacoch od konca svadobnej sezóny 2019 som sa veľmi tešila na to terajšie kolo svadieb, ktoré zabezpečuje moje živobytie na celý rok. Verím, že máte pre nás pochopenie a všetko čo sa teraz zdá negatívne sa obráti na pozitívne a čoskoro sa vidíme bez rúšok. :)

#svadba2020 #koronavirussvadba #coronaviruswedding #svadba2021 #smevtomspolu #koronanasnezastaví #laskatoprekoná #laskajesilnejsiaakokorona